Ekonomi

Instagram, Meta Onaylı hesaplar için özel bir feed’i test ediyor

HANDE BERKTAN

Meta’nın sosyal medya platformu Instagram yalnızca doğrulanmış hesapları içeren bir akışı test etmeye başladı. instagram yönetici Adam Mosseri yeni özelliğin “İçinde stagram yalnızca Meta Onaylı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. gönderilerinin görünmesine izin veren bir geçiş düğmesini test ediyor. B. Bu yeni kısayol düğmesiyle işletmeleri ve içerik oluşturucuları keşfetmek daha kolay olacak. “Biz buna inanıyoruz” dedi.

Meta Doğrulanmış hesapla kullanıcı, kimlik kartı yla kimlik doğrulaması yapabilir işe yarıyor ve doğrulanmış mavi hesap rozetini alın İşe yarıyor. Böylece hesap bunun taklitten korunur . B. Ancak müşteri desteğine doğrudan erişim da hakkı var. onaylanmış Hesap için w eb’de ayda 11,99 dolar ve mobilde halbuki 14.99 dolar ödemek ne diyor? Yeni geçiş, uygulamada Instagram logosuna tıkladığınızda listelenen “Takip Edilenler” ve “Favoriler” seçeneklerini içeriyor. altındagörünecek. Bu yeni “Meta Doğrulandı ” seçeneği görünürlüğü artıracak, böylece kullanıcılar Onaylı Abone olmanızı teşvik edebilir.

Instagram muhtemelen yeni akışı Meta Onaylı abonelikleri tanıtmanın ve insanların kaydolmaya ilgi duymasını sağlamanın bir yolu olarak görüyor. onaylı hesap sahiplerine daha fazla görünürlük fırsatı sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu